ROBERT GURGUL
trener javascript

Jestem dobrym trenerem nie dlatego, że lubię uczyć, a dlatego, że lubię programować. Specjalizuję się w technologiach opartych na języku JavaScript: Angular, React, Node.js. W charakterze programisty aplikacji internetowych przepracowałem 10 lat.

Obecnie prowadzę szkolenia dla programistów chcących pogłębić swoją wiedzę w temacie JavaScript. Moje szkolenia mają charakter warsztatowy. Są wymagające, angażujące, dają totalnego kopa do działania i niestamowicie przyśpieszają poznawanie technologii bazujących na języku JavaScript.
Na szkoleniach duży nacisk kładę na takie zagadnienia jak: architektura aplikacji, reużywalność komponentów, skalowalność a także automatyczne testowanie.

Jak dotąd zrealizowałem około 200 szkoleń - ponad 4000 godziń; jestem bardziej ekspertem/programistą, niż idealnie przygotowanym trenerem.
Udzialam się również jako prelegent czy też konsultant przy większych projektach.

Jednak moje szkolenia nie są dla każdego. Aby wziąć udział, powinieneś posiadać podstawową wiedzę na temat programowania a ponadto chęć nauczenia się czegoś nowego. Proces nauki jest szybki i wymaga dużego wysiłku.


REKOMENDACJE


KLIENCI